info@gospain.pl

Willa z 3 sypialniami w Orihuela

440 000 €
Miejscowość: Orihuela
3
3
121 m2
325 m2

Informacje o apartamencie

Typ nieruchomości: Willa
Piętro: Parter
Widok na morze: NIE
Klimatyzacja: TAK
Umeblowanie: NIE
Solarium (taras na dachu): TAK
Komórka lokatorska: NIE
Siłownia: NIE
Taras: TAK
Miejsce parkingowe: TAK
Winda: NIE
Basen: TAK
Garaż: NIE
Plac zabaw: NIE
Ogród: TAK
Monitoring: NIE

Opis nieruchomości

Willa z 3 sypialniami, 3 łazienkami w Orihuela.

Willa o powierzchni 101 m² jest zbudowana na działce o powierzchni co najmniej 322 m², posiada tarasy o powierzchni 30 m² i 12 m² z basenem 3 × 6 m, solarium o powierzchni 33 m², 3 sypialnie, 3 łazienki i najwyższej jakości we wszystkich wykończeniach.

Działka jest ogrodzona na całym obwodzie murem licowym w kolorze kremowym. Posiada bramę wjazdową dla pieszych i pojazdów. Powierzchnia działki podzielona jest na część parkingową wykończoną kostką betonową w kolorze szarym, część trawnikową oraz część utwardzoną z taką samą posadzką porcelanową jak wewnętrzna.

Z jednej strony na zewnętrzną stolarkę willi składają się aluminiowe okna przesuwne i zawiasowe w kolorze INOX, zmotoryzowane żaluzje aluminiowe we wszystkich oknach oraz przeszklenia wykonane ze szkła niskoemisyjnego.

Natomiast stolarka wewnętrzna posiada pancerne drzwi wejściowe o wysokim stopniu zabezpieczenia. Zarówno drzwi wewnętrzne, jak i szafy są lakierowane na biało, przy czym te pierwsze posiadają zamek magnetyczny, a drugie system hamowania.

W kuchni znajdziemy meble wykończone w kolorze białym połysku z otwieraniem push oraz kwarcowy blat w kolorze pasującym do podłogi w domu. Pod blatem znajduje się umywalka w zabudowie oraz bateria. Dodatkowo nad blatem mamy ozdobny okap kuchenny Teka lub podobny.

W łazienkach znajdziemy brodziki i zintegrowane szklane parawany, a także meble łazienkowe i toalety podwieszane.

Instalacja wodno-kanalizacyjna w domu wykonana jest z rur polietylenowych i kanalizacji sanitarnej dźwiękochłonnej, z instalacją ciepłej wody za pomocą systemu aerotermicznego marki Ariston lub odpowiednika.

Willa ma fabrycznie zainstalowane kanały klimatyzacyjne, których jednostki wewnętrzne są zintegrowane z podwieszanymi sufitami łazienkowymi, a jednostki zewnętrzne są zintegrowane z podwórkiem lub solarium.

Wewnątrz domu znajdują się podłogi wykończone w pierwszej jakości rektyfikowanej porcelanie o wymiarach 60×60 cm z dopasowanymi listwami przypodłogowymi. Na zewnątrz zarówno taras, jak i solarium wykończone są porcelanową kostką brukową o wymiarach 60×60 cm z powłoką antypoślizgową C3.

Jeśli chodzi o ściany, to ścianki działowe z obustronnie obłożonych cegłą 7 cm oraz podwieszane sufity, które można otwierać w łazienkach z preinstalacją klimatyzacji. Pokrycia zostały wykonane białą gładką plastikową farbą na pionowych ścianach, białych sufitach i pionowej porcelanie o wymiarach 20×60 cm lub podobnych, według wyboru każdego właściciela spośród kilku modeli w łazienkach i toaletach.

Zainstalowana instalacja elektryczna składa się z panelu elektrycznego z najwyższej jakości elementami zabezpieczającymi oddzielonymi obwodami do różnych zastosowań, przełączników Niessen White Sky lub odpowiedników, przełączników Niessen lub odpowiedników na tarasach oraz wstępnej instalacji oświetlenia za pomocą reflektorów wpuszczanych w łazienkach, kuchni i sypialniach.

Dom jest dostarczany wraz z instalacją zbiorczą naziemnej radiofonii i telewizji, podstawową siecią telefoniczną i kablową we wszystkich pomieszczeniach oprócz łazienek. I domofon na obu kondygnacjach, aby umożliwić dostęp od wejścia pieszego na działkę.

Podsumowanie:

Drzwi pancerne
Ciepła woda dostarczana przez energię aerotermalną
Rolety aluminiowe z napędem
Prywatny basen
Parking prywatny
Wstępna instalacja klimatyzacji kanałowej
Klasa energetyczna B
Solarium

Cennik - nieruchomości w inwestycji

Okolica

Odległość od morza: 2000+ m
Odległość od lotniska: 40 - 60 km

Odbiór / zakup nieruchomości

Gotowe do odbioru: NIE
Data odbioru: I kwartał 2024
Termin odbioru nieruchomości:

Zapytaj o ofertę

Pytasz o nieruchomość: Willa z 3 sypialniami w Orihuela

Opis miejscowości i regionu

Miejscowość: Orihuela
Orihuela to malownicza miejscowość położona w południowej Hiszpanii, na wybrzeżu Costa Blanca. Znana jest przede wszystkim ze swojego bogatego dziedzictwa kulturowego, jak np. katedra z XII wieku czy muzeum archeologiczne. Oprócz tego, w Orihuela można podziwiać piękne, zabytkowe kamienice i domy, które zachowały się z czasów renesansu i baroku. Dla turystów z pewnością warto odwiedzić tutaj również piękne plaże, jakie oferuje Costa Blanca, jak Playa de la Zenia czy Punta Prima. W okolicach Orihueli można także cieszyć się naturą, wędrując po Parku Naturalnym Sierra de Orihuela.
Podobne oferty z Orihuela
Nr ref: GS71028
Gotowe do odbioru
3
2
 2000+ m
Cena: 185 950 €
Nr ref: GS21198
Atrakcyjna cena
3
2
 2000+ m
Cena: 314 000 €
Nr ref: GS21197
Atrakcyjna cena
3
2
 2000+ m
Cena: 294 000 €
Nr ref: GS81102
Blisko morza
4
5 lub więcej
 0 - 500 m
Cena: 1 650 000 €
Nr ref: GS31303
3
3
 2000+ m
Cena: 385 000 €
Nr ref: GS31191
Widok na morze
3
2
 500 - 1000 m
Cena: 789 000 €

Niedawno oglądane nieruchomości

Nie oglądałeś/aś jeszcze żadnych nieruchomości w naszym katalogu