info@gospain.pl

Ekskluzywny penthouse z 3 sypialniami – w Torre de la Horadada w pobliżu plaży Mil Palmeras

301 000 €
3
2
94 m2

Informacje o apartamencie

Typ nieruchomości: Apartament
Piętro: Penthouse
Orientacja: Południowa
Widok na morze: NIE
Klimatyzacja: TAK
Umeblowanie: NIE
Solarium (taras na dachu): TAK
Komórka lokatorska: TAK
Siłownia: TAK
Taras: TAK
Miejsce parkingowe:
Winda: TAK
Basen: TAK
Garaż: TAK
Plac zabaw: TAK
Ogród: NIE
Monitoring: TAK

Opis nieruchomości

Ekskluzywny penthouse w pobliżu plaży Mil Palmeras, pomiędzy Campoamor a Torre de la Horadada. Troska o jakość życia zaczyna się w Twoim domu. Rezydencja z szeroką gamą udogodnień zaprojektowanych z myślą o zdrowiu i Twoim dobrym samopoczuciu.

Na kompleks mieszkaniowy składają się funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty z asystencją ze specjalistycznymi udogodnieniami, które pozwolą Ci cieszyć się jakością życia na jaką zasługujesz. Apartamentowiec znajduje się bardzo blisko plaży Mil Palmeras, pomiędzy Campoamor i Torre de la Horadada, w zacisznym otoczeniu natury. Apartamentowiec składa się łącznie z 46 apartamentów z asystencją, z 1 i 2 sypialniami wyposażonymi w 1 lub 2 łazienki oraz funkcjonalnie zaprojektowane strefy wspólne z: basenem z windą, wyposażoną siłownią, salą spotkań, salą do ćwiczeń, gabinetem do fizjoterapii i gabinetem kosmetycznym.

Apartament położony jest na zamkniętym. Zabudowa w jednym bloku, który posiada parter oraz 2 piętra. Na terenie kompleksu znajduje się parking podziemny. Jeśli posiadasz jakikolwiek rodzaj ograniczenia sprawności ruchowej, nie musisz się martwić, ponieważ apartamentowiec posiada praktycznie wszystkie możliwe przystosowania i udogodnienia, aby zapewnić komfort życia mieszkańcom. Dodatkowo, aby zagwarantować jak największe bezpieczeństwo, wszystkie apartamenty z asystencją zostaną wyposażone w przycisk SOS z usługą telepomocy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, co zapewni szybką opiekę medyczną w nagłych wypadkach.

Cennik - nieruchomości w inwestycji

Okolica

Odległość od morza: 500 - 1000 m
Odległość od lotniska: 40 - 60 km

Odbiór / zakup nieruchomości

Gotowe do odbioru: NIE
Data odbioru: II kwartał 2024
Termin odbioru nieruchomości: 0-6 miesięcy po dokonaniu wpłaty

Zapytaj o ofertę

Pytasz o nieruchomość: Ekskluzywny penthouse z 3 sypialniami – w Torre de la Horadada w pobliżu plaży Mil Palmeras

Opis miejscowości i regionu

Miejscowość: Pilar de la Horadada
Pilar de la Horadada to urokliwe miasto w prowincji Alicante w Hiszpanii. Jego niesamowite plaże przyciągają turystów z całego świata, którzy chcą odpocząć i cieszyć się pięknymi krajobrazami. W miasteczku znajdują się liczne restauracje, kawiarnie i sklepy, które oferują lokalne przysmaki i rękodzieło. Miłośnicy kultury i historii mogą zwiedzić piękne kościoły i zabytkowe budynki, które stanowią ważną część dziedzictwa kulturowego regionu. Miasto oferuje wiele wspaniałych atrakcji, takich jak wodny park Aquopolis Torrevieja i malowniczy park przyrody Las Dunas de Guardamar. Dzięki swojemu łagodnemu klimatowi, Pilar de la Horadada jest idealnym miejscem do zamieszkania lub wakacyjnego pobytu przez cały rok.
Podobne oferty z Pilar de la Horadada
Nr ref: GS91120
2
2
 2000+ m
Cena: 194 900 €
Nr ref: GS91122
Atrakcyjna cena
2
2
 2000+ m
Cena: 219 900 €
Nr ref: GS91123
Atrakcyjna cena
3
2
 2000+ m
Cena: 249 900 €
Nr ref: GS91126
Gotowe do odbioru
2
2
 1000 - 2000 m
Cena: 279 000 €
Nr ref: GS91128
Gotowe do odbioru
2
2
 1000 - 2000 m
Cena: 279 000 €

Niedawno oglądane nieruchomości

Nie oglądałeś/aś jeszcze żadnych nieruchomości w naszym katalogu