info@gospain.pl

Apartament 3 sypialnie w pierwszej linii brzegowej w Denii

365 000 €
Miejscowość: Denia
3
2
91 m2

Informacje o apartamencie

Typ nieruchomości: Apartament
Piętro: 1
Orientacja: Północna
Widok na morze: NIE
Klimatyzacja: TAK
Umeblowanie: NIE
Solarium (taras na dachu): NIE
Komórka lokatorska: NIE
Siłownia: TAK
Taras: TAK
Miejsce parkingowe:
Winda: TAK
Basen: TAK
Garaż: NIE
Plac zabaw: TAK
Ogród: NIE
Monitoring: TAK

Opis nieruchomości

Inwestycja składa się ze 100 nowoczesnych apartamentów, w pełni wykończonych, położonych w PIERWSZEJ LINII PLAŻY, w przepięknym otoczeniu, obok jednej z najbardziej znanych plaż w Hiszpanii.

Apartamenty posiadają z widok na morze.

W części wspólne tereny zielone, plac zabaw, podziemny parking i zagospodarowany basen dla dorosłych i dzieci.

Dostępne apartamenty z 3 sypialniami i 2 łazienkami w cenach od 375.000 do 509.000 Euro.

- 3 sypialnie.

- 2 łazienki.

- Widok na Morze Śródziemne

- 200 m od morza

- Wspólne baseny na osiedlu.

- Ogólnodostępna siłownia.

- Zewnętrzne miejsca parkingowe

- Zadbane części wspólne.

- 320 słonecznych dni w roku

- 50 km do lotniska w Alicante

 

Denia

Denia może poszczycić się 20-kilometrową linią brzegową z plażami o drobnym piasku na północy i kamienistym, stromym wybrzeżem na południu. Cechą charakterystyczną gminy jest niezliczona ilość rozproszonych po jej powierzchni parterowych domków pomalowanych na biało, pokrytych czerwoną dachówką i wyposażonych w typowy dla regionu ganek zwany tu „riu-rau”. Drogą prowadzącą do Jávea, która przechodzi przez zakątek Las Rotas i przylądek San Antonio, można dostać się do obszaru chronionego krajobrazu Montgó. Nad przylądkiem góruje latarnia morska znajdująca się na klifie o wysokości 163 m.

 

 

Okolica

Odległość od morza: Pierwsza linia
Odległość od lotniska: 60 - 80 km

Odbiór / zakup nieruchomości

Gotowe do odbioru: NIE
Data odbioru: II kwartał 2023
Termin odbioru nieruchomości:

Zapytaj o ofertę

Pytasz o nieruchomość: Apartament 3 sypialnie w pierwszej linii brzegowej w Denii

Opis miejscowości i regionu

Jest to wybrzeże bardzo zróżnicowane krajobrazowo, wysokie góry schodzące do Morza Śródziemnego na wysokości Calpe, Benidorm, Altea, Javea i Moraira , dużo małych zatoczek i plaż oraz szerokie i długie plaże rozciągające się od miejscowości Denia aż do Walencji. Wybrzeże w środkowej jego części – od Calpe do Denii jest bardzo zielone i jego nadmorska część ma charakter zbliżony do Balearów. Malutkie zatoczki, zielone wzgórza, piękne widoki. Wspaniałe warunki pogodowe – ponad 320 dni słonecznych w roku, ciepłe zimy, lato nie tak gorące jak w południowej części Costa Blanca. Charakter Wybrzeża jest bardziej eksluzywny niż Południowej Części Costa Blanca. Zabudowa w większości przypadków nie jest tak intensywna i bardziej kameralna. Wyruszając z Alicante w kierunku Walencji dojeżdżamy do miejscowości El Campello, z pięknymi piaszczystymi plażami, doskonale skomunikowanej w Alicante i lotniskiem poprzez Kolejkę Podmiejską. Mijając El Campello znajdziemy się w Villajoyosa, dawnej wiosce rybackiej, której kolorowa urocza zabudowa nadal jest obecna w najstarszej części miasta. Kontynuując naszą wycieczkę po Costa Blanca, docieramy do Benidorm, największego miasta turystycznego tej części Costa Blanca. Olbrzymie wieżowce, drapacze chmur, apartamentowce sięgające nieba są widoczne z daleka. Benidorm posiada dwie fantastyczne plaże Playe Levante i Playa Poniente i kilka mniejszych plaż Playa de Cala Finestrat, Playa de Mal Pas. Życie nocne Benidormu obrosło już w legendy, szczególnie w Wielkiej Brytanii. W Benidormie są setki hoteli, apartamentów na wynajem, kafeterii, dyskotek, sklepów… Kolejnym miastem, tej części Hiszpanii jest Altea, gdzie architektura przypomina trochę dawną Hiszpanię. Białe domki, wąskie uliczki, w tej chwili wypełnione modnymi butikami i sklepami z pamiątkami. Tuż obok leży miejscowość Alfaz del Pi, z plażą o nazwie Albir, która też jest oddzielnie klasyfikowana jako odrębne miasteczko. Podróżując dalej dotrzemy do miasta Calpe, jednego z najsławniejszych miast na Costa Blanca. Charakterystycznym znakiem miasta jest wystająca skała z wody, zwana Peñón de Ifach. Najbardziej rozpoznawalny symbol Wybrzeża Costa Blanca. Calpe było kiedyś wioską rybacką, ale jak większość nadmorskich miast Hiszpanii szybko stało się jedną z najlepszych destynacji turystycznych w Hiszpanii. W tej chwili w mieście jest dziesiątki hoteli, apartamentowców i willi. Calpe posiada dwie, duże piaszczyste plaże. Dalej na północ miejscowości z ładnymi plażami, Moraira i Javea , bardzo urokliwe miasteczka o międzynarodowym charakterze. Oprócz Hiszpanów, znajdziemy tu mieszkańców z każdego zakątka ziemi.
Miejscowość: Denia
Denia to przepiękne miasto turystyczne. Może poszczycić się 20-kilometrową linią brzegową z piaszczystymi plażami na północy i kamienistym, stromym wybrzeżem na południu. Cechą charakterystyczną tej miejscowości jest ogromna ilość rozproszonych po parterowych domków pomalowanych na biało, pokrytych czerwoną dachówką i wyposażonych w typowy dla regionu ganek zwany tu „riu-rau”. Drogą prowadzącą do Jávea, która przechodzi przez zakątek Las Rotas i przylądek San Antonio, można dostać się do obszaru chronionego krajobrazu Montgó. Nad przylądkiem góruje latarnia morska znajdująca się na klifie o wysokości 163 m. Denia to również miasto historyczne. Posiada bardzo ciekawe Muzeum Archeologiczne, z pamiątkami z okresu najazdu muzułmańskiego. Wśród zabytków miasta można wymienić też XVIII-wieczny kościół Asunción z renesansowymi i barokowymi retabulami oraz ratusz, na którego fasadzie zobaczyć można dwie tablice pamiątkowe ze starożytnej świątyni Diany. Inne z tutejszych atrakcji to kosmopolityczna aleja Marqués de Campo, będąca sceną obchodów święta Maurów i Chrześcijan, oraz tętniąca życiem dzielnica rybacka. W Denii znajduje się także port handlowy i przystań.
Podobne oferty z Denia
Nr ref: GS21175
Blisko morza
3
3
 0 - 500 m
Cena: 436 000 €
Nr ref: GS21174
Blisko morza
2
3
 0 - 500 m
Cena: 343 000 €
Nr ref: GS21173
Blisko morza
3
2
 0 - 500 m
Cena: 522 000 €
Nr ref: GS21172
Blisko morza
2
2
 0 - 500 m
Cena: 399 000 €
Nr ref: GS21171
Blisko morza
3
2
 0 - 500 m
Cena: 327 000 €
Nr ref: GS21170
Atrakcyjna cena
2
2
 0 - 500 m
Cena: 279 000 €

Niedawno oglądane nieruchomości

Nie oglądałeś/aś jeszcze żadnych nieruchomości w naszym katalogu